Shopping cart
€0.00

I RI i palosshëm...

In stock

9.99

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Compare
SKU: 1005005107592755 Category:

Description

  • Emri i markës:  HIRMXY
  • Origjina:  Kina kontinentale
  • Numri i paneleve:  1
  • Paneli diellor fleksibël:  Nr
  • Paneli diellor i palosshëm:  po
  • Lloji:  Panel diellor
  • Materiali:  Silic monokristalor
  • Maks. Fuqia: 50 W
  • Certifikimi:  CE
  • Prodhimi i energjisë diellore:  5,5 V / 1,2 A


{infomodule}

Karakteristikat:
1. Ndërtuar nga materiali me cilësi të lartë, eko-miqësor, i papërshkueshëm nga uji, i qëndrueshëm dhe i ndjeshëm.
2. Mund të përdoret për karikimin e celularëve, bankës celulare, etj.
3. I lëvizshëm, i palosshëm dhe i lehtë, i lehtë për tu mbajtur.
4. Ofron furnizim të vazhdueshëm me energji edhe në ditë me re.
5. I përshtatshëm për aktivitete në natyrë, emergjenca dhe punë në natyrë.
Specifikimet:
Fuqia diellore: 50 W
Prodhimi i energjisë diellore: 5.5V / 1.2A
Lloji i panelit diellor: Silic monokristalor
Efikasiteti i konvertimit:> 19.5%
Ndërfaqja e daljes: USB
Dalja USB: 1x5V / 2A (maksimumi)
Madhësia e zgjerimit: 44×16.5×0.3cm
Madhësia e palosjes: 10.5×16.5×1.5cm
Paketa:
Panel 1X 50W Soalr
2X KarabinerAdditional information

Ships From

Federata Ruse, GJERMANI, Izraeli, Kinë, Shtetet e Bashkuara

Color

E zezë, Kamuflazh jeshil

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.