Shopping cart
€0.00

NEW2023 Paneli diellor...

In stock

9.96

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Compare
SKU: 1005005111238633 Category:

Description

  • Emri i markës:  ZUIDID
  • Origjina:  Kina kontinentale
  • Numri i paneleve:  1
  • Paneli diellor fleksibël:  po
  • Paneli diellor i palosshëm:  po
  • Lloji:  Panel diellor
  • Materiali:  Silic polikristalor
  • Certifikimi:  CE
  • Prodhimi diellor:  6V

{infomodule}

Karakteristikat:
-Energjia diellore dhe qark efikas i karikuesit diellor. Mbrojtja e mjedisit dhe energjia e pashtershme.
-Qeliza diellore monokristalore Sunpower dhe vulosje sipërfaqësore me rrëshirë epokside.
-Dizajn i hollë dhe i lehtë me trashësi 6 mm.
-Dizajn portativ dhe kornizë i përshtatshëm për përdorim të jashtëm dhe të brendshëm.
-Përshtatje standarde e daljes USB për telefon celular dhe pajisje të tjera portative dixhitale.
-Qeliza monokristalore Sunpower me efikasitet të lartë, deri në 24%.
-Ndërtuar nga materiali cilësor, miqësor ndaj mjedisit, i papërshkueshëm nga uji, i qëndrueshëm dhe i ndjeshëm.
– Mund të përdoret për karikimin e celularëve, bankës celulare etj.
-I lëvizshëm, i palosshëm dhe i lehtë, i lehtë për tu mbajtur.
-Ofron furnizim të vazhdueshëm me energji edhe në ditë me re.
-I përshtatshëm për aktivitete në natyrë, emergjenca dhe punë në natyrë.
Kujdes:
Ky produkt nuk mund të kontaktojë me objekte të forta gërryese.
Për të parandaluar gërvishtjen e sipërfaqes së objekteve të forta gjatë punës.
Produkti nuk mund të përballojë forcën e përkuljes gjatë transportit dhe montimit.
Specifikim
Fuqia: 300 W (Max)
Dalja diellore: 6V
Dalja e tubit të rregullatorit të tensionit: 5V
Dalja: USB 5V
Madhësia e shpalosur: 14,57 in/37cm*7,68in/19,5cm
Madhësia e palosur: 7,68 in/19,5 cm*2,87 in/7,3 cm
Ngjyra: E zezë/E gjelbër
Efikasiteti i konvertimit: 24%
Materiali-Paneli: Qeliza monokristalore të laminuara nga PET Sunpower
Paketa:
Kompleti i panelit diellor 1x 300 W
2x grepa
1x 10in1 kabllo USBAdditional information

Ships From

Federata Ruse, GJERMANI, Izraeli, Kinë, Shtetet e Bashkuara

Color

E zezë, Kamuflazh

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.