Shopping cart
€0.00

Paneli diellor i...

In stock

8.52

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Compare
SKU: 1005005107640290 Category:

Description

  • Emri i markës:  HIRMXY
  • Origjina:  Kina kontinentale
  • Numri i paneleve:  1
  • Paneli diellor fleksibël:  po
  • Paneli diellor i palosshëm:  po
  • Lloji:  Panel diellor
  • Numri i modelit:  Paneli diellor i palosshëm
  • Certifikimi:  CE
  • Karakteristika 1:  komplet i paneleve diellore


Karakteristikat:
-Ndërtuar nga materiali cilësor, miqësor ndaj mjedisit, i papërshkueshëm nga uji, i qëndrueshëm dhe i ndjeshëm.
– Mund të përdoret për karikimin e celularëve, bankës celulare etj.
-I lëvizshëm, i palosshëm dhe i lehtë, i lehtë për tu mbajtur.
-Ofron furnizim të vazhdueshëm me energji edhe në ditë me re.
-I përshtatshëm për aktivitete në natyrë, emergjenca dhe punë në natyrë.
-Buza të buta – Udhëton mirë pa skaje të mprehta
– Panele të forta të qëndrueshme, ideale për ecje ose kamping
-Kasë najloni e rëndë, rezistente ndaj ujit për përdorim detar
-Qypa të përforcuar për varje/montim
-Paloset në një çantë me rrip dore për super transportueshmëri
-Qeliza polikristaline me performancë të lartë – teknologjia më efikase e disponueshme për të shfrytëzuar më shumë energjinë e diellit

Parametri kryesor:
Lloji: Panele diellore me efikasitet të lartë të importuar
Tensioni i punës: 5 (V)
Sasia e panelit të vetëm: 4 copë
Materiali-Paneli: Qeliza polikristaline të petëzuara nga Sunpower
Materiali-Canta: Najlon
Ngjyra: E zezë/kamuflazh

Paketa përfshin:
1X panel diellor
2X Karabinera/ Rreth shërbimit /
Shpërndarje në kohë
Rimbursimi i plotë nëse produkti nuk merret në kohën e garantuar të dorëzimit
Mbrojtje më e gjatë
15 ditë më shumë mbrojtje pas përfundimit të porosisë
Kthen ekstra
Kthejeni çdo produkt, vetëm ato në gjendje perfekte
Cilësi e garantuar
Cilësi e garantuar ose rimbursim i plotë

Nëse keni ndonjë problem me artikujt ose shërbimet tona, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni së pari përpara se të lini reagime negative. Ne do të bëjmë çmos për të zgjidhur çdo problem dhe do t’ju ofrojmë shërbimet më të mira të klientit.

Additional information

Ships From

Federata Ruse, GJERMANI, Izraeli, Kinë, Shtetet e Bashkuara

Color

E zezë, Kamuflazh jeshil

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.