Shopping cart
€0.00

Sistemi i kamerave...

In stock

268.41362.35

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Compare
SKU: 1005002897796158 Category:

Description

 • Emri i markës:  ANNKE
 • Origjina:  Kina kontinentale
 • PC e kamerës:  4 copë
 • Certifikimi:  CE
 • Sistemi televiziv:  NTSC, PAL
 • Hyrja e videos:  8 Kanal
 • Gjatësia e kabllit:  18 m
 • Numri i modelit:  N48PAW+I91BM*4
 • Platforma e zgjuar e shtëpisë:  ASNJE
 • Kompresimi i videos:  H.264+/H.264/H.265/H.265+/MPEG4
 • Dalja e videos:  HDMI deri në 4K, VGA deri në 1080P
 • Sensori i imazhit:  1/2,5″ CMOS skanimi progresiv
 • Distanca e shikimit të natës:  Deri në 100ft/30m
 • Numri i LED-ve/thjerrëzave infra të kuqe:  1 copë / 2.8 mm
 • Gama e gjerë dinamike/DNR:  Dixhital WDR/3 DNR
 • Filtri i prerjes IR:  PO
 • Min.Ndriçimi:  0.01
 • Fuqia operative:  NP

NVR

Video dhe Audio

Kompresimi i videos

H.264+/H.264/H.265/H.265+

Hyrja e videos IP

8CH PoE

Dalje video

HDMI deri në 4K, VGA deri në 1080p

Hyrja/Dalja audio

1/1 RCA

Gjerësia e brezit hyrës/dalës

80/80 M

Rezolucioni maksimal i regjistrimit

Deri në 8 MP (3840 X 2160) @ 30 fps (shkalla e kuadrit varet nga kamera IP)

Rezolucioni maksimal i luajtjes

Deri në 8 MP (3840 X 2160) @ 30 fps (shkalla e kuadrit varet nga kamera IP)

Kanali maksimal i luajtjes

8 CH

Kapaciteti maksimal i luajtjes

[email protected] MP (30 fps)/[email protected] (30 fps)

Protokollet ONVIF

Mbështetje

Hard Drive

HDD

1 Ndërfaqe SATA

Kapaciteti i HDD

Kapaciteti deri në 8 TB

Ndërfaqja e jashtme

Ndërfaqja e rrjetit

1, RJ-45 10/100Mbps ndërfaqe Ethernet vetë-përshtatëse

PoE

8, RJ-45 10/100 Mbps ndërfaqe Ethernet vetë-përshtatëse, IEEE 802.3 af/at

Ndërfaqja USB

USB 2.0*2

Funksioni i zgjuar

Të mësuarit e thellë

Zbulimi i objektivave të njerëzve dhe automjeteve (Nevojë mbështetje për kamerën IP)

Ngjarje e zgjuar

Zbulimi i kalimit të linjës, zbulimi i ndërhyrjeve, zbulimi i hyrjes në rajon, dalja e rajonit
zbulimi (Nevojë mbështetje për kamerën IP)

Gjeneral

Fuqia Operative

DC 48 V

Konsumi i energjisë

10 W (Pa HDD dhe PoE)

PoE: Maksimumi 25,5 W për një portë të vetme

Temperatura e punës

14 °F ~ 131 °F/-10 °C ~+55 °C

Dimensionet (WXHXD)

12,4” X 9,4” X 1,9”/315 X 240 X 48 mm

Pesha (pa hard disk)

2,2 paund/1 kg

Kamera IP

Kamera

Sensori i imazhit

1/2,5″ CMOS skanimi progresiv

Rezolucioni i videos

50 Hz: 12,5 fps (3840 X 2160, 2560 X 1440, 1920 X 1080, 1280 X 720)
60 Hz: 15 fps (3840 X 2160, 2560 X 1440, 1920 X 1080, 1280 X 720)

Nën-Rrjedha

50 Hz: 25 fps (640 X 480, 640 X 360)
60 Hz: 30 fps (640 X 480, 640 X 360)

Kompresimi i videos

H.265+/H.265

Shpejtësia e biteve të videos

32 Kbps ~ 16 Mbps

Kompresimi i audios

G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC

Hyrja/Dalja audio

Mikrofon i integruar

Lente

2.8 mm

Min. Ndriçimi

0,01 [email protected](F2,0, AGC Aktiv)

Këndi i shikimit

FoV horizontale 102°, FoV vertikale 53°, FoV diagonale 123°

Numri i LED-ve infra të kuqe

2 copë

Distanca e shikimit të natës

Deri në 100 ft/30 m

DNR

3D DNR

Gama e gjerë dinamike

120 dB WDR

Ruajtja e rrjetit

Hapësira ruajtëse lokale dhe NAS (NFS, SMB/CIFS)

ONVIF

Mbështetje

Ndërprerës ditën/natën

Dita, Nata, Auto, Orari

Ethernet

RJ45 X1 (10 M/100 M)

Gjeneral

Strehimi

Plastike & Metal

Ngjyrë

E bardha

Fuqia Operative

PoE (802.3af), 12 V DC ± 25%

Magazinimi

Slot i integruar MicroSD/SDHC/SDXC, deri në 256 GB

Rivendosja e harduerit

po

Temperatura e funksionimit

-22 °F – 140 °F/-30 °C – 60 °C

Indoor/Jashtë

Indoor/Jashtë

Vlerësimi rezistent ndaj motit

IP67

Dimensioni (LXWXH)

Ø110 X 81,25 mm (Ø4,33″ X 3,20″)

Pesha

0,9 lb./390 g

True 4K Ultra HD & 100 ft EXIR 2.0 Night Vision

Sensori i imazhit Sony CMOS, teknologjia e avancuar EXIR 2.0 e shikimit të natës, 120 dB WDR e vërtetë dhe 3D DNR, të gjitha mundësojnë kamerat e sigurisë 4K 8MP të frëngjisë të japin imazhet më të mprehta në 3840 X 2160 piksele si ditën ashtu edhe natën (edhe në errësirë 0,01 luks). .Një udi o Record & Advanced H.265+ Coding

Mikrofoni i integruar me filtrimin e zhurmës së mjedisit regjistron zë të pastër deri në 20 këmbë. Sistemi i kamerave të sigurisë IP PoE ofron transmetim të qetë, regjistron më shumë video dhe konsumon më pak gjerësi bande me kodimin më të fundit H.265+.Outdoor IP67 I papërshkueshëm nga moti

E ndërtuar me vlerësimin IP67 të rezistencës ndaj motit, kamera Ethernet përballon çdo gjë, nga rrebeshjet e rrëmbyeshme deri te temperaturat e ngrirjes/zierjes (-22 °F – 140 °F), e përkryer për instalim të jashtëm dhe të brendshëm. Strehimi i ngurtë siguron shpërndarje të shpejtë të nxehtësisë dhe rezistencë ndaj korrozionit.Instalim i thjeshtë PoE Plug and Play

Clidhni kamerën me PoE NVR vetëm me një kabllo rrjeti për transmetimin e të dhënave dhe energjisë. NVR i zgjerueshëm mbështet deri në 8 kamera ANNKE dhe ONVIF PoE të palëve të treta (deri në 4K) për mbulim me kënd. Regjistroni video 24/7 edhe pa internet.

Qasja në distancë dhe sinjalizimet e lëvizjes inteligjente

Qasuni dhe kontrolloni sistemin nga distanca me softuerin falas ANNKE nëpërmjet 3G/4G/5G ose WiFi në smartphone, tablet ose kompjuter kur jeni në zyrë ose kur udhëtoni. Merr sinjalizime të menjëhershme të aplikacioneve dhe me email me fotografi të çastit kur ka ngjarje lëvizjeje.

Additional information

Ships From

Australia, Federata Ruse, Kinë, Mbretëria e Bashkuar, Republika Çeke, Shtetet e Bashkuara, SPANJË

Build-in HDD

1T, 2T, 3T, 4T, Asnje

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.