Shopping cart
€0.00

Prodhuesi i prizës...

In stock

28.8329.68

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Compare
SKU: 1005002456958323 Category:

Description

  • Emri i markës:  TERIUX
  • Origjina:  Kina kontinentale
  • Certifikimi:  CE
  • Është pajisje inteligjente:  NR
  • Vlerësuarat aktuale:  10A
  • Tokëzimi:  Tokëzimi standard
  • Lloji i instalimit:  Mur i ngulitur
  • Aplikacion:  Rezidenciale / me qëllim të përgjithshëm
  • Forma:  Drejtkëndëshe

Avantazhet tona

Ju mund të ndryshoni drejtimin e moduleve vetë.

1. Ne jemi prodhues me më shumë se 20 vjet. Ne kemi vet R & D nisen. të cilat na ndihmojnë të kursejmë kostot e kohës për komunikim të detajuar.
2. Furnizimi i drejtpërdrejtë i fabrikës: Kursimi i kostove të materialit, çmimet e poshtme të fabrikës
3. Dorëzimi i shpejtë: ≤20 copë (3-5 ditë), ≤100 copë (7-15 ditë), ≤1000 copë (15-20 ditë)
4. Shumë i koordinuar, i përgjegjshëm dhe efikas.
5. Zgjidhje me një ndalesë me dizajn të personalizuar.
6. Pagesa: TT, pagesa e sigurimit të tregtisë Alibaba (e lehtë për t’u paguar)
7. Garancia: të paktën një vit.

Paketimi dhe Transporti

Additional information

Ships From

Kinë

Rated Voltage

250 V

Color

Argjendi, E zezë, i Artë

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.